Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Odstępy (wolne linie)

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Odstępy (wolne linie)

Postprzez kamciak » 26 marca 2005, o 11:16

Nie wiem czemu, ale na stronie którą robie same stworzyły się "wolne linie" przez co mam puste pole pomiedzy logiem, a menu i drugm menu. Troche to moze dziwnie brzmi ale prosze o pomoc ! Nie wiem czym to jest spowodowane (niema żadnych <br>) POMOCY
kamciak
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 stycznia 2005, o 09:31

Postprzez DEXTER:) » 26 marca 2005, o 11:28

Zapodaj linkiem, bo tak do niczego nie dojdziemy.

Jak nie masz serwera, to zerknij tutaj.
__________
Do moderatorów: może faktycznie warto przykleić ten post wskazany powyżej, by można było min. łatwiej podać link.
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Juz

Postprzez kamciak » 26 marca 2005, o 12:33

Własie dopiro traz dałem na serwer ! Juz podaje ! http://hstation.w.interia.pl/
A jeszcze jakby ktoś wiedzial... bo to ma bc radiostacja... znał jakis serwe zeby muzyke dac...by shoutcast grał sam wiece oco chodzi...
kamciak
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 stycznia 2005, o 09:31

Juz

Postprzez LEMUR » 26 marca 2005, o 14:04

Notka moderatorka:
@dexter
dodam to do faq! jezeli bedzie sie lista rozrastala prosze o kontakt... wtedy uzupelnie!

edit:
zrobione. mozna powolywac sie na ten link w FAQ
LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Juz

Postprzez Winston_Wolf » 5 kwietnia 2005, o 20:48

@ kamciak odnosnie servera SHOUTcast...darmowego sam szukalem i jedynym wyjsciem bylo postawienie go u siebie na kompie... Download from http://www.shoutcast.com
Minusy takiego rozwiazania sa oczywiste... komp ciagle wlaczony, lacze zatkane itp...

Jezeli nie zalezy ci na bezplatnym to szukaj z googlami ;-)
Winston_Wolf
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 425
Dołączył(a): 16 marca 2005, o 17:55


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron