Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

pajączek v.5.4.0 vs. MySQL v.4.0.24 - problem z połączeniem

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

pajączek v.5.4.0 vs. MySQL v.4.0.24 - problem z połączeniem

Postprzez CYBURek » 2 kwietnia 2005, o 23:50

CYBURek
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 kwietnia 2005, o 23:39

Postprzez platekr » 4 kwietnia 2005, o 09:02

platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez CYBURek » 4 kwietnia 2005, o 22:02

Witam ponownie! Dziękuje za informacje, ściągnąłem najnowszą wersję MySQL'a z linii 3.xx.xx t.j. wersję 3.23.58 i z niej pobrałem w/w bibliotekę - działa! Więc sukces, ale nasuwa się pytanie jakie ograniczenia niesie za sobą taki ruch? Tak czy inaczej dziękuje :lol: za pomoc i pozdrawiam. Jako już legalny użytkownik pajączka mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości współpraca z linią MySQL'a 4.xx a może 5.xx będzie już możliwa...
CYBURek
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 kwietnia 2005, o 23:39

Postprzez platekr » 6 kwietnia 2005, o 00:41

Przy korzystaniu ze starszej wersji libmysql nie zauważyłem specjalnych kłopotów aż do wersji 4.1. W wersji 4.1 mySQL zmieniono bowiem sposób szyfrowania haseł i na to już niestety nic nie pomoże (no może poza pustym hasłem) oprócz zupełnie nowego modułu obsługi baz danych mySQL, który planuję, ale raczej nie w najbliższej przyszłości.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron