Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Nawigator nie sortuje

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Nawigator nie sortuje

Postprzez nospor » 11 kwietnia 2005, o 10:52

Nawigator (ctrl+7).
Gdy mam plik php, w którym jest klasa, w nawigatorze pokazuje mi spis metod i zmiennych w porządku alfabetycznym (chwała mu za to :D) .
Jednak gdy mam plik php, w nim nie ma klasy tylko zestaw funkcji, nawigator pokazuje mi te funkcje w porządku występowania w pliku. Nie sortuje ich. Uważam, ze również powinien pokazywać je kolejności alfabetycznej (domyślnie lub dodać przycisk sortowania). Czasami przy dużej ilości funkcji mozna szału dostać próbując znaleźć tą jedyną.
Dobrze by było jakby to poprawiono, lub jeśli nie, to podano przyczynę czemu. Moim zdaniem to dość duża niedogodność
nospor
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 marca 2005, o 11:23

Nawigator nie sortuje

Postprzez reggi » 15 kwietnia 2005, o 06:48

reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Postprzez nospor » 19 kwietnia 2005, o 12:05

nospor
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 marca 2005, o 11:23


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron