Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

SUPER HOSTING 1GB - 100 zl

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

SUPER HOSTING 1GB - 100 zl

Postprzez Totom » 22 kwietnia 2005, o 10:16

HOSTING - rozwiązanie dla Twojej firmy

1 GB na serwis WWW i pocztę
nielimitowana ilość domen
nielimitowana ilość kont pocztowych
10 subdomen
10 list pocztowych
60 GB transferu serwera
obsługa skryptów PHP i CGI
samodzielna administracja
natychmiastowa aktywacja
14-dniowy bezpłatny okres próbny!

Tylko 100 zł / rok !!!

dodatkowo 100 MB SQL za 50 zł. / rok

----- REGGI - ADRES USUNĄŁEM
Kolego - chcesz reklamę, nie ma sprawy. Zapraszam do działu Reklama u nas
Ale nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał konta u spamera. Dlatego wyświadczam Ci przysługę i usuwam adres.
----- REGGI KONIEC ZMIAN
Totom
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 30
Dołączył(a): 20 sierpnia 2003, o 14:01

SUPER HOSTING 1GB - 100 zl

Postprzez DEXTER:) » 22 kwietnia 2005, o 18:57

@REGGI: Zastanawiam się gdzie jest granica. Totom ma 33 posty, jeszcze nie dostałem tego postu na PW, umieścił go na OFFTOPIC (więc raczej nie chodzi o spam). Ja np. chciałbym być informowany o nowych ciekawych ofertach. Nawet jeśli to jego własna oferta, ale to już w tedy faktycznie zależy od admina/modów.

Jak już usunąłeś link, to usuń wszystko, tylko zamieszanie się zrobiło, bo bez linku ten post jest bez wartości, oprócz tego że zrobiłeś z Totom’a spamera.
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

SUPER HOSTING 1GB - 100 zl

Postprzez Totom » 22 kwietnia 2005, o 19:14

dzieki dexter za poparcie

do admina

wielkie dzieki za takie traktowanie
jestem na tym forum od 2 lat i nigdy sie nie spotkalem z taki negatywnym podejsciem admina na tym forum

gdybym chcial pospamowac to pewnie bym umiescil ten post na wszystkich forach a nie na ogolnym

dla zainteresowanych:
mozna wejsc na moja stronke z linku WWW pod kazdym postem i przejsc do dzialu hosting
Totom
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 30
Dołączył(a): 20 sierpnia 2003, o 14:01

Postprzez d_rex » 22 kwietnia 2005, o 20:09

Post jest w oof-topie a na tym forum były już posty o hostingach- może gdyby TEN post był nie zamknięty to mógłby tam umieścić? Bez przesady... Może po prostu ja zedytuję swój post i dodam adres do płatnych? Co? Z tego co pamiętam to te adresy zostały nawet do FAQ dodane...

Z tym że faktycznie- w Cream Software jest dział "Reklama"...
d_rex
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 228
Dołączył(a): 8 grudnia 2004, o 21:05

Postprzez sian » 22 kwietnia 2005, o 20:54

"Zapomiałeś" totom napisać, że te 60GB transferu to jest na rok a miesięcznie 5GB... Jak dla mnie to to jest zwykłe naciągactwo i w sumie oszustwo. Wiadomo, że wszyscy pomyślą, że to miesięcznie. Sam tam pomyślałem. Nie robię żadnych interesów kimś, kto na wstępie już ściemnia.

edit:// Ogólnie nie jestem przeciwny umieszczaniu takich informacji, ale we właściwym miejscu. I uczciwych.
Ostatnio edytowano 22 kwietnia 2005, o 21:05 przez sian, łącznie edytowano 1 raz
sian
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 358
Dołączył(a): 2 listopada 2002, o 09:05

Re: SUPER HOSTING 1GB - 100 zl

Postprzez reggi » 22 kwietnia 2005, o 20:57

reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Re: SUPER HOSTING 1GB - 100 zl

Postprzez reggi » 22 kwietnia 2005, o 21:00

reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Re: SUPER HOSTING 1GB - 100 zl

Postprzez DEXTER:) » 22 kwietnia 2005, o 21:55

DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Re: SUPER HOSTING 1GB - 100 zl

Postprzez d_rex » 23 kwietnia 2005, o 01:54

skasować całkiem temat. Najlepsze wyjście. A jak Totom "niedopowiada" to jego wina. Mógłby rzeczywiście być precyzyjniejszy.
d_rex
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 228
Dołączył(a): 8 grudnia 2004, o 21:05


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron