Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Jak robi się ruchome obrazki lub ruchome banery

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Jak robi się ruchome obrazki lub ruchome banery

Postprzez MacGreg » 21 kwietnia 2005, o 21:49

MacGreg
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5 marca 2005, o 16:16

Jak robi się ruchome obrazki lub ruchome banery

Postprzez Dyrcio » 22 kwietnia 2005, o 02:17

Dyrcio
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 132
Dołączył(a): 27 marca 2003, o 01:18

Jak robi się ruchome obrazki lub ruchome banery

Postprzez DEXTER:) » 22 kwietnia 2005, o 18:45

Polecam program Swish: http://www.swishzone.com/

Jest prosty i intuicyjny, ma mnóstwo ciekawych gotowych efektów. Do animowanych napisów (wersja bez "max") jest darmowy, ale nie do zastosowań komercyjnych.
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Jak robi się ruchome obrazki lub ruchome banery

Postprzez Winston_Wolf » 23 kwietnia 2005, o 01:19

hmm.. ja polecam Flash'a MX, ale 30 dniowy trial wystarczy na podstawy i jakies male animacje.. jak chcesz cos bardziej zlozonego, to znalazlem na allegro za ok. 1100 PLN pelna wersje Macromedia Studio MX (mozna z upgradowac do 2004 za free).. oficjalnie sam Flash ok. $349 - ze znizka... a co do spolszczenia i instrukcji to sa np. na: http://flashzone.pl
Winston_Wolf
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 425
Dołączył(a): 16 marca 2005, o 17:55


Powrót do Dla bardzo początkujących

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron