Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Nie wiem jak to zrobic?! ;(

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Nie wiem jak to zrobic?! ;(

Postprzez molek » 2 maja 2005, o 13:30

Mam do Was pytanie, moze ktos zrozumie o co mi chodzi, poniewaz ja nie za bardzo znam sie na php.
Otoz...Robie na swoja strone system newsow z mozliwoscia komentowania...
Sciagnelam skrypt z internetu i nie bardzo wiem jak go wlozyc do html'a i zeby on potem dzialal majac ten sam wyglad strony co w html'u.
W jednym folderze mam pliki html'owe a w drugim folderze mam pliki skyptu, ktory jest dosyc dlugi i sklada sie z kilkudziesieciu plikow.
Kiedy skopiowalam zawartosc jednego pliku php do html'a, to niestety nie umialam ustawic sciezki dostepu do foldera ze skyptem php, wiec wszystkie pliki php wrzucilam do tego samego foldera co html. Potem strona niby dzialala ale za chiny nie moge ustawic stylu, bo jak juz wloze ten kod php, to styl w html'u juz jest niepoprawny.
Nie wiem jak to sie robi! ;(

Jeszcze mam pytanie, co trzeba zrobic, jak skrypty php ma sie w innym katalogu niz pliki html a nie wiem jak w php tworzy sie sciezki dostepu?

Z gory wielkie dzieki za pomoc
molek
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 grudnia 2004, o 05:36

Postprzez molek » 2 maja 2005, o 15:15

molek
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 grudnia 2004, o 05:36


Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron