Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Wasza witryna mnie nie lubi

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Wasza witryna mnie nie lubi

Postprzez DEXTER:) » 10 kwietnia 2005, o 19:20

Używam Firefoxa (na Mozilli nie było problemu) i zdarza się kilka razy dziennie, że witryna mnie "wywali" ->tzn. wyloguje, a zaś logowanie wyrzuca z tematu (przekierowywuje na stronę główną). Trochę to zamieszania powoduje :lol:

Nie wie, podejrzewam, że podczas ostrego ładowania w kilku panelach, kilku tematów na raz itp. jakiś błąd przeglądarki wywala ciasteczko :idea: :( Ale jestem realistą i to raczej nie możliwe :roll: no bo jak :?:

Może czas przejść na sesje :idea: O ile ich jeszcze nie stosujecie...
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Wasza witryna mnie nie lubi

Postprzez Winston_Wolf » 10 kwietnia 2005, o 20:34

u mnie na Operze to samo sie dzieje, ale mozna sie przyzwyczaic ;-)
Winston_Wolf
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 425
Dołączył(a): 16 marca 2005, o 17:55

Wasza witryna mnie nie lubi

Postprzez januzi » 10 kwietnia 2005, o 20:42

roznica jest pomiedzy creamsoft.com/pajaczek a www.creamsoft.com/pajaczek, cookie ustawia sie na jedno z nich
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Wasza witryna mnie nie lubi

Postprzez Winston_Wolf » 10 kwietnia 2005, o 20:48

Winston_Wolf
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 425
Dołączył(a): 16 marca 2005, o 17:55

Wasza witryna mnie nie lubi

Postprzez DEXTER:) » 11 kwietnia 2005, o 15:11

Aaaaaaaa, znowu mnie wywaliło :twisted:

Właśnie zwróciłem uwagę w mailach. Jeden zaczyna się od www.creamsoft.com/pajaczek (dla początkujących), a drugi www.creamsoft.com (tutaj). Zróbcie coś z tym :wink:

----------
Dodano: 30.04.2005:

Ej ale to paranoja jest :( Pisze na PW, dwa razy dałem podgląd, za trzecim mnie wywaliło i straciłem treść :roll: Dobrze że miałem wklejone w Wordzie, bo bym się naprawdę zdenerwował :twisted:

----------
Dodano: 16.05.2005:

Ale zaczęli już chyba coś z tym kombinować, bo po kliknięciu na link z maila mam przypisany SID - informacja ta słurzy do używanie sesji bez pomocy ciastek - ale po kliknięciu potem na cokolwiek trace go :?
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Wasza witryna mnie nie lubi

Postprzez RecycleIt » 16 maja 2005, o 23:32

a ja mam ten problem, że mimo zapamiętania logowania na stronie, po kilku dniach wracam na ten sam adres (zawsze www.creamsoft.com/pajaczek) i sie okazuje, ze nie jestem zalogowany.... buuuu...


Adam
RecycleIt
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 92
Dołączył(a): 2 maja 2003, o 23:11

Wasza witryna mnie nie lubi

Postprzez d_rex » 17 maja 2005, o 05:44

Za zapamiętanie logowania (automatyczne logowanie) odpowiadają cookies- jak maz w przeglądarce włączone czyszczenie ciasteczek, albo sam je wyczyścisz to Cię nie zapamięta.
d_rex
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 228
Dołączył(a): 8 grudnia 2004, o 21:05

Wasza witryna mnie nie lubi

Postprzez RecycleIt » 17 maja 2005, o 09:13

no jakoś nie przypomiam sobie, żeby ktoś/coś czyściło mi ciasteczka... jak kruche z masłem, to ja... ale internetowych nie ruszam, bo nie lubię wielosmakowych... Nie mam też żadnych cookie-monsterów zainstalowanych... Ani jakichś szczególnych ograniczeń...

Czy może ciastko ustawiane jest na jakiś konkretny czas? Może mam za długie przerwy w odwiedzinach? Ja mogę cześciej tu zaglądać, ale to się będzie nazywało podbijanie ruchu na stronie :P

A.
RecycleIt
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 92
Dołączył(a): 2 maja 2003, o 23:11

Wasza witryna mnie nie lubi

Postprzez DEXTER:) » 15 lipca 2005, o 00:02

DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Postprzez platekr » 15 lipca 2005, o 00:48

platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron