Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Kompresja kodu / pliki .add i .bak

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Kompresja kodu / pliki .add i .bak

Postprzez DEXTER:) » 4 czerwca 2005, o 13:26

Czy istnieje możliwość kompresji plików serwisu do określonego folderu :?:

Ponieważ grzebałem po dokumentacji i w tym momencie mogę stwierdzić, że nie ma takiej możliwości :) to jak byście w przyszłości nad nią pracowali, niech program oczyszcza także serwis z plików add i bak, tak bym miał gotowy folder ze skompresowanymi plikami bez śmiec i- Total Commander rulez :twisted: :P
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Postprzez master7 » 4 czerwca 2005, o 21:35

A nie uwazasz ze kompresja kodu a kompresja plikow to jednak nie to samo ;)
master7
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 48
Dołączył(a): 17 lutego 2005, o 11:32

Postprzez DEXTER:) » 4 czerwca 2005, o 23:29

Oczywiście że wiem, że to nie to samo :D Chodzi mi oczywiście o usuwanie zbędnych spacji itd. źle się wyraziłem :wink:
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Re: Kompresja kodu / pliki .add i .bak

Postprzez LEMUR » 5 czerwca 2005, o 18:24

LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Re: Kompresja kodu / pliki .add i .bak

Postprzez DEXTER:) » 5 czerwca 2005, o 19:16

Ojojoj, spieprzyłem, bo źle sformułowałem problem. Spróbuje jeszcze raz.

Pliki po kompresji ( nie zip, tylko usuwanie zbędnych elementów ) pliki nie za bardzo nadają się do edycji :wink: Chcę by narzędzie "kompresor html" nie tykało plików serwisu, tylko żeby je kopiowało do folderu np. export i dopiero na tych kopiach wykonywało oczyszczanie. Tak bym miał folder ze "skompresowanymi" (oczyszczonymi ze zbędnych znaków) plikami, bez plików add i bak, gotowy do wysłania na serwer :idea:
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron