Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

sklep interetowy

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

sklep interetowy

Postprzez klakier25 » 27 maja 2005, o 17:05

czesc
jestem bardzo pocztkujacy i niewiem zabardzo jak mam sie do tego zabrac!potrzebuje gotowy sklep na ponidzialek!!ma by w nim logowaNIE DWIE REKOMENDACJE ORAZ KOSZYK!!DZIEKI ZA POMOC MOJ MAIL [email protected]
klakier25
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 maja 2005, o 17:02

sklep interetowy

Postprzez DEXTER:) » 27 maja 2005, o 17:41

Ty naprawdę myślisz że ktoś za free napisze Ci witrynę ze sklepem :?: :!: W 2 dni :?: :!: :!:

Dobry jesteś :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chyba że to dowcip, jeśli tak to dobry, nawet bardzo :D :D :D :D :D
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

sklep interetowy

Postprzez LEMUR » 27 maja 2005, o 17:59

logowanie, dwie rekomendacje, koszyk... cos jeszcze?
Skoro jestes poczatkujacy dlaczego zabrales sie za sklep...

Masz tutaj jeden z kilku open-sourceowych sklepow...
http://www.oscommerce.com/

A tak przy okazji w ramach rewanzu... potrzebowalbym w tym roku minumum 3tygodniowe wakacje (dodatkowo jeszcze) gdzies najlepiej nad cieplym morzem i nie w europie...
Czekam na bilet, oplacone noclegi, wyzywienie i inne atrakcje do poniedzialku... moze byc po poludniu :mrgreen:
LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Re: sklep interetowy

Postprzez Tyhagara » 27 maja 2005, o 22:28

Tyhagara
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 347
Dołączył(a): 1 września 2004, o 23:09

Re: sklep interetowy

Postprzez LEMUR » 27 maja 2005, o 22:37

@Tyhagara:
pomimo korzystania ze smieciarka - no spam allowed
LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Re: sklep interetowy

Postprzez bigMac » 11 czerwca 2005, o 00:44

jako szaleniec, ktory wlasnie przyklada sie do drugiego z kolei testu na sklepie internetowym zeby go zamienic na aplikacje do sponsorowania dzieci w Afryce--uwazam, ze prosba tego goscia jest fascynujaca.

Przebijam: kto mi to napisze, moze byc do wtorku, oferuje podanie loginu i konta do serwera ftp!


--------------------------------------------------------------------------------
Przypomnial mi sie taki watek jednego zwolennika FREE softu na forum FormMail Script:
Podaje w wolnym tlumaczeniu:
Pytanie: "czesc, ja chciec usunac link z prawami autorskimi, jak ja moge usunac ten link?"
Odpowiedz: "Zapraszamy do zakupienia licencji, ktora umozliwia usuniecie linka"
Pytanie: "jak moge usunac link z prawami autorskimi, ja byc z Iraku i u nas nie ma zadnych praw autorskich my mozemy kopiowac Windows jak chcemy i nie musimy za to placic--ty powiedziec mi jak usunac link z prawami autorskimi!!"

(nie pamietam jak to szlo dalej, bo stoczylem sie z krzesla ze smiechu)
bigMac
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25 kwietnia 2003, o 12:23


Powrót do Dla bardzo początkujących

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron