Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

onmouseover + print

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

onmouseover + print

Postprzez kondorek » 17 czerwca 2005, o 23:18

Witam,
Mam nastepujący problem. Od dawna używam onmouseove, onlick itd i zawsze wszystko dzialalo ok, ale ... bylo to w html-u. Teraz mam baze MySQL z ktorej w php pobieram dane i drukuje na ekranie komenda print. No i ... gdy po print chce uzyc w <tr> albo <td> funkcji onmouseover to mi wyskakuje blad. o co chodzi? czy konstrukcja w "print" powinna byc inna niz normalnie czy tez moze nie da sie tego zastosowac?

Z gory dziekuje za odpowiedzi.
kondorek
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 czerwca 2005, o 23:15

onmouseover + print

Postprzez DEXTER:) » 17 czerwca 2005, o 23:44

Co ma PHP do JavaScript'u :?: PHP tylko generuje dokument, w tym także skrypt. Po otworzeniu strony w przeglądarce, sprawdź źródło i zlokalizuj błąd.
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

onmouseover + print

Postprzez kondorek » 17 czerwca 2005, o 23:54

problem polega na tym, ze robie taka konstrukcje: <tr onmouseover="bgColor='#d4d4d4'"
style="CURSOR: hand" onmouseout="bgColor='#C0C0C0'" > i wyskakuje blad: parse error, unexpected T_STRING

qrcze no - o co chodzi?
kondorek
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 czerwca 2005, o 23:15

onmouseover + print

Postprzez DEXTER:) » 18 czerwca 2005, o 00:02

DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

onmouseover + print

Postprzez kondorek » 18 czerwca 2005, o 00:42

tralaaaa.... to dzialaaa :) Dziekuje Ci serdecznie. To wszystko przez to, ze zaczynalem sie uczyc wszystkiego na frontpage'u i nie mam podstaw. Teraz wszystko nadrabiam dopiero. Dziekuje jeszcze raz.
kondorek
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 czerwca 2005, o 23:15

onmouseover + print

Postprzez DEXTER:) » 18 czerwca 2005, o 00:49

I to apel do wszystkich: Jak piszecie stronę w WYSIWYG - np. Front Page" - to nie uczycie się tworzenia stron WWW, bo tworzy je program, wy tylko mówicie co chcecie. Dlatego płacicie za program 7000zł, a nie 200zł. Dużo taniej wyjdzie zlecenie wykonania strony (500-1000zł), bo i tak wykonując ją samodzielnie w WYSIWYG niewiele się uczycie, a technologii to już kompletnie nic.
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27


Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron