Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Mam podobny problem, nie moge pobrac wiadomosci via The Bat

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Mam podobny problem, nie moge pobrac wiadomosci via The Bat

Postprzez gtomczyk » 26 kwietnia 2005, o 09:10

Witam, przegladam forum celem znalezienia rozwiazania dla mojego problemu i zauwazylem ze dokladnie podobny problem pojawil sie u innego uzytkownika forum wczesniej. The Bat, kiedy mu daje polecenie pobrania wiadomosci, wywala komunikat: Fetch, polaczenie z serwerem zostalo przerwane(ostatnie wyslane komendy: ""," USER eskomp.home.pl:[email protected]"). Oczywiscie po komunikacie w folderze odebranych wiadomosci nie pojawiaja sie nowe naglowki. Cale szczescie ze moge do poczty dostac sie przez www. I co widze: mam 2 wiadomosci: pierwsza z Allegro z trescia pytania jakie zadalem innemu uzytkownikowi allegro (1.45KB), a druga Newsletter Gazety Prawnej (82.67KB). Pisze bo ten komunikat pojawia mi sie nie pierwszy juz raz. Przewaznie radze sobie w sposob ze loguje sie przez www i usuwam wiadomosci, wtedy znowu para The Bat i smieciarek zaczynaja dzialac poprawnie. Probowalem ustawieniami timeout ale nie zauwazylem roznicy, te wiadomosci sa male i ogolnie pobieraja sie b szybko. Acha, zarowno wiadomosci podobnej tresci otrzymywalem wczesniej z Allegro jak i z Gazety Prawnej i przechodzily.
Licze na jakies sugestie ze strony innych uzytkownikow badz autora programu.

Pozdrawiam
gtomczyk
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 kwietnia 2005, o 08:51

Mam podobny problem, nie moge pobrac wiadomosci via The Bat

Postprzez gtomczyk » 26 kwietnia 2005, o 11:05

Moze pomoze w rozwiazaniu problemu z pojawianiem sie tego komunikatu informacja ze po restarcie komputera The Bat pobral wiadomosci.
gtomczyk
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 kwietnia 2005, o 08:51

Postprzez gtomczyk » 28 czerwca 2005, o 09:12

gtomczyk
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 kwietnia 2005, o 08:51

Postprzez platekr » 28 czerwca 2005, o 09:21

platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez gtomczyk » 29 czerwca 2005, o 12:04

gtomczyk
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 kwietnia 2005, o 08:51


Powrót do Inne nasze programy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron