Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Odpalanie serwera

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Odpalanie serwera

Postprzez DEXTER:) » 21 lipca 2005, o 15:11

Ostatnio gram sobie w grę, dla której każdy MB RAM'u jest na wagę złota :)
Zanim zagram kasuję wszystkie niepotrzebne procesy, w tym Apacha i MySQL'a, które używają ponad 30 MB (nie wiem ile z tego siedzi w RAM'ie).

Potem gdy wracam do pracy muszę ponownie uruchomić serwer, Apacha mi się udaje, tylko muszę mieć cały czas aktywne okienko konsoli, które mi zajmuje miejsce na pasku narzędzi :roll: Za to MySQL'a za nic nie potrafię odpalić.

W jaki sposób ponownie uruchomić serwer, by działał jak tak, jak po załadowaniu Windows :?:
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Odpalanie serwera

Postprzez januzi » 21 lipca 2005, o 16:29

januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Re: Odpalanie serwera

Postprzez DEXTER:) » 21 lipca 2005, o 16:55

DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Re: Odpalanie serwera

Postprzez januzi » 21 lipca 2005, o 17:19

januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron