Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Pomocy.

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Pomocy.

Postprzez Mariusz. » 2 sierpnia 2005, o 20:50

Mariusz.
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 lipca 2005, o 21:00

Pomocy.

Postprzez LEMUR » 2 sierpnia 2005, o 21:50

LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Postprzez Mariusz. » 3 sierpnia 2005, o 11:02

Witam.
1. Chodzi mi o okno przeglądarki Internet Explorer. Jak oglądam stronę w dużym oknie przeglądarki to jest wszystko ok. A jak pomniejsze okno przeglądarki to strona się kurczy razem z oknem.
2. Tak przy korzystaniu z ftp. Dokładniej to tak że loguje się na ftp gdzie jest miejsce na wrzucenie mojej strony, wchodzę do katalogu gdzie ma być skopiowana strona i przy próbie skopiowania strony wyskakuje właśnie ten komunikat. Nie mogę utworzyć zdalnego katalogu.
Mariusz.
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 lipca 2005, o 21:00

Postprzez LEMUR » 3 sierpnia 2005, o 12:54

LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Postprzez Mariusz. » 3 sierpnia 2005, o 16:04

Mariusz.
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 lipca 2005, o 21:00

Postprzez LEMUR » 3 sierpnia 2005, o 17:39

LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Postprzez Mariusz. » 4 sierpnia 2005, o 14:53

Witam.
2. Problem z wgraniem plików na ftp był taki że po zalogowaniu na stronie przechodziłem do Menadżer plików gdzie wybierałem sobie jakie pliki chce skopiować na ftp i po prostu coś zle nacisnołem sam nie wiem co i zablokowałem kopiowanie plików na ftp. Potem zarejestrowałem się na forum danego serwisu i napisałem nazwę mojego konta i że wyskakuje mi taki komunikat Nie mogę utworzyć zdalnego katalogu i po krótkim czasie dostałem odpowiedz że zablokowałem wgrywanie plików na ftp i jest już to odblokowane.
Co do mojej strony to dalej mi się ona sypie dzisiaj nawet jak wszedłem na stronę i trochę pochodziłem to zauważyłem że w nie których odnośnikach np. opisy lub porady lub gdzie indziej na końcu strony wyskakuje taki tekst. er text/html fr= document.getElementsByTagName('iframe'); for(i=0; i lub inny i pod tym Nie morzna wyświetlić strony ale strona u góry się wyświetla. Jeszcze raz wszystko dobrze przeglądne w edytorze www czy jest wszystko ok. Z resztą wejdz na stronę www.omote.cba.pl i zobacz co jest nie tak.
Mariusz.
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 lipca 2005, o 21:00

Postprzez LEMUR » 4 sierpnia 2005, o 15:11

LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Postprzez Mariusz. » 5 sierpnia 2005, o 14:33

Mariusz.
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 lipca 2005, o 21:00


Powrót do Inne nasze programy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron