Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Bład programu czy jakieś ustawienie w opcjach

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Bład programu czy jakieś ustawienie w opcjach

Postprzez primo » 19 sierpnia 2005, o 21:39

Witam,

siedzę 12-tą godzinę dziś przy kompie robiąc stronkę i wreszcie pewien szczegół działania pajączka przegiął pałę !! Mianowicie chodzi mi o coś takiego: często skaczę między innymi programami poprzez skrót alt+tab - w momencie jak kliknę np. w total commanderze na index.php otworzy mi się okno pajączka i edycja dokumentu, ale jak zaś nacisnę alt+tab to na sekundę przełączy mnie na commandera i od razu samoistnie wraca okna edycji pajączka. Nie dzieje się tak, gdy otworzę przykładowy index.php, wprowadzę zmiany w nim, zapiszę i go zamknę i wtedy dam alt+tab...

pomożecie coś na to ??
Ostatnio edytowano 25 sierpnia 2005, o 12:04 przez primo, łącznie edytowano 1 raz
primo
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 stycznia 2005, o 20:40

Postprzez rafalzaq » 25 sierpnia 2005, o 12:26

rafalzaq
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 183
Dołączył(a): 24 kwietnia 2005, o 18:21


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron