Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Problem z skryptem z artykulu

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Problem z skryptem z artykulu

Postprzez Sapharite » 1 września 2005, o 12:22

Mam problem z skryptem login.php z tego artykulu: SQL - pierwsze kroki - wychodzimy z domu :: cz. II

Skrypt nie wyswietla mi formularza do logowania wogole. W bazie mam jeden bledzik (tzn wylaczona funkcja polacoznych tablel po przez brak jakiegos tam zapytania :P) Do login.php dodalem formule "error_reporting(E_ALL);" I nic :( Czy moge liczyc na czyjas pomoc. Server niejest moj tylko od znajomego z USA i ma tam PHP w wersji 4.01 o ile sie nie myle jak sprawdzalem. Co robic?
Sapharite
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 września 2005, o 12:18

Problem z skryptem z artykulu

Postprzez DEXTER:) » 1 września 2005, o 17:30

Ja Ci nie pomogę, bo dopiero się uczę programowania obiektowego, więc kod ze wskazanego artykułu nie jest dla mnie zrozumiały. Możesz poczekać (Lucas bywa raz w tygodniu), abo skorzystać z mojego prostszego skryptu logowania.
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Problem z skryptem z artykulu

Postprzez Santana » 1 września 2005, o 20:44

Przesłałam informację Lucasowi - powinien się niedługo odezwać. 8)
Santana
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 210
Dołączył(a): 30 września 2002, o 13:20

Postprzez lucas » 1 września 2005, o 21:43

Zmienne superglobalne takie jak n.p. $_POST są dostępne w PHP dopiero od wersji 4.2.0 musisz po pierwsze przerobiś na starszy odpowiednik tych zmiennych
lucas
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 448
Dołączył(a): 30 września 2002, o 20:22

Postprzez Santana » 1 września 2005, o 22:43

Czyli zamiast $_POST ma być $HTTP_POST_VARS
Santana
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 210
Dołączył(a): 30 września 2002, o 13:20

Postprzez Sapharite » 2 września 2005, o 10:04

Mozliwe ze zmienne superglobalne nie sa zdefiniowane? Bo wlasnie zobaczylem ze serwer mial upgrade softwarowy :P Poza tym to Win32 mi sie tu zle kojarzy:/ : "Apache/2.0.53 (Win32) PHP/4.4.0 Server" Hmmm??
Sapharite
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 września 2005, o 12:18


Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron