Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Wsparcie dla CVS w Pajączku

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Wsparcie dla CVS w Pajączku

Postprzez angryant » 11 września 2005, o 10:25

Witam,

temat był już poruszany, ale pozwolę sobie do niego wrócić. Bardzo brakuje mi wsparcia dla CVS lub innego systemu wersjonowania w Pajączku.

Używanie zewnętrznego np. WinCVS jest bardzo niewygodne - bo sam WinCVS nie jest zbyt wygodny...

Ideałem, jak dla mnie, jest wsparcie dla CVS w Eclipse. Czy są jakieś plany dodania takiej funkcjonalności do Pajączka?

--
pozdrawiam
piotr maj
angryant
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8 września 2005, o 20:08

Postprzez platekr » 11 września 2005, o 11:00

Polecam TortoiseCVS, który integruje się z Windows Shell, a tym samym z listą plików Pajączka. Dzięki temu można wykorzystywać funkcje TortoiseCVS z poziomu listy plików. Jedyna wada tego rozwiązania (w tej chwili), to brak obsługi "overlayed icons" na liście plików w Pajączku, z której to funkcji TortoiseCVS korzysta do wizualnego oznaczania statusu plików i folderów w sandbox'ie.

W przyszłości, planuję modyfikację powodującą obsługę 'overlayed icons' i tym samym pełne wsparcie dla TortoiseCVS i CVSa.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

dzięki

Postprzez angryant » 11 września 2005, o 12:26

Strzał w dziesiątkę! ;-)

TortoiseCVS po małych przebojach z instalacją okazał się całkiem przyzwoity i wygodny. Dzięki!

--
pozdrawiam
piotr maj
angryant
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8 września 2005, o 20:08


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron