Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Nowe zasady gry...

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Nowe zasady gry...

Postprzez LEMUR » 21 sierpnia 2005, o 20:35

LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Postprzez primo » 21 sierpnia 2005, o 21:34

primo
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 stycznia 2005, o 20:40

Postprzez Steelshaper » 23 sierpnia 2005, o 11:52

Ja kupiłem 10 sierpnia po starych cenach, myślałem że na otarcie łez chociaż pudełkową wersję dostanę. A tu tylko licencja przyszła z fakturą. Generalnie myślę, że to dobry pomysł aby była wersja pudełkowana. Znam kilku ludzi którzy próbowali kupić Pajączka w sklepach. Chyba teraz będzie taka możliwość :)
Steelshaper
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 09:48

Postprzez guwer » 26 sierpnia 2005, o 15:14

guwer
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 93
Dołączył(a): 9 stycznia 2003, o 21:40

Postprzez comzit » 29 sierpnia 2005, o 12:53

A ja bym chyba wolał żeby Pajączek kosztował nawet kilka dych węcej ( :lol: ) ale pod warunkiem, że nie będzie dziesiątek błędów, które zostają poprawione w wersji 5.xx która z kolei zawiera następnych kilkadziesiąt błędów i tak dalej.

No i zgadzam się z quwer jeśli chodzi o sposób wydawania poprawek.
comzit
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18 listopada 2003, o 12:57

Postprzez guwer » 29 sierpnia 2005, o 13:25

Błędy występują w mniejszej lub większej ilości w każdym programie(komercyjnym też). Nie myli się ten kto nic nie robi.
Tutaj chodzi o to żeby poprawki pojawiały się szybciej. Moim zdaniem to wystarczy.
Już pierwsza jaskółka jest :-). Reggi udostępnił już poprawiony plik schematu kolorowania do smarty http://reggi.pl/download/html+php+smarty.zip
guwer
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 93
Dołączył(a): 9 stycznia 2003, o 21:40

Postprzez comzit » 29 sierpnia 2005, o 13:37

Nie do końca sie z tym mogę zgodzić. To oczywiste, że nie ma programów bez błędów jeżeli jednak od wersji 5.0 pojawiło się kilka kolejnych i każda zawiera masę prostych błędów to coś jednak jest nie tak. Korzystam – tak jak wszyscy - z wielu różnych programów ale takiej ilości prostych błędów nie spotkałem w żadnym. Co ciekawe Pajączek ma masę bardzo zaawansowanych narzędzi z których korzysta się dość rzadko i wiele niedopracowanych irytujących funkcji podstawowych z których korzysta się setki razy dziennie.
comzit
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18 listopada 2003, o 12:57

Postprzez platekr » 6 września 2005, o 17:50

Wersje beta z poprawkami są udostępniane betatesterom. Wspomniana przez guwera poprawka była dostępna w beta zaraz po jej zgłoszeniu. Nie udostępniam wersji beta publicznie. Wydanie nowej wersji nie jest tak proste jak się wydaje i czas ich pojawienia się jest najkrótszy z możliwych, na jaki mogę sobie pozwolić. Wkrótce zresztą będzie 5.5.1.

comzit, napisz co to za *kilkadziesiąt* błędów. Chętnie je poprawię. Niestety mimo, że przy testowaniu Pajączka jest aktualnie 30 osób, to jak widać nie wszystko udaje się odnaleźć, a z Twoją skutecznością, bardzo byś się przydał ;-)
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez comzit » 7 września 2005, o 08:51

comzit
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18 listopada 2003, o 12:57

Postprzez LEMUR » 7 września 2005, o 10:34

LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Postprzez fasolowa » 12 września 2005, o 18:24

Nie bardzo rozumiem dlaczego : " W przypadku płatności za pomocą bankowości elektronicznej konieczne jest wydrukowanie potwierdzenia wpłaty oraz podpisanie i ew. podpięczętowanie na zgodność i przesłanie do nas faksem lub listem poleconym."
Przecierz mozna wysłać Wam plik potwierdzenia e-mailem, który jest chyba wiecej wart niż fax z podpisem" (sprawa cimoszewicz / jarucka). :mrgreen:
fasolowa
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 grudnia 2003, o 12:03

Postprzez LEMUR » 12 września 2005, o 18:46

LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Postprzez platekr » 12 września 2005, o 19:11

fasolowa: Gdzie to znalazlaś ? Tak było w starym sklepie. Od pewnego czasu podpisywanie i przesyłanie do nas potwierdzeń nie jest potrzebne. Piszemy o tym na stronie nowego sklepu dlatego jestem ciekaw gdzie to znalazłaś, aby skorygować ten zapis.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez fasolowa » 13 września 2005, o 09:53

fasolowa
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 grudnia 2003, o 12:03


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron