Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Cena strony

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Cena strony

Postprzez Olenek » 1 grudnia 2005, o 10:39

Witam mam takie pytanie. Ile kosztowaloby przebudowa tej strony http://www.wkc.wrocek.org.pl
Intersuja mnie ceny w profesjonalnycvh firmach oraz takie "po znajomości"

Przebudowa ma dotyczyc nowego layout'u, no i oglnego poprawienia wygladu strony :wink:
Olenek
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 20
Dołączył(a): 7 listopada 2005, o 11:52

Cena strony

Postprzez Winston_Wolf » 1 grudnia 2005, o 14:17

duużo ;-)
Winston_Wolf
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 425
Dołączył(a): 16 marca 2005, o 17:55

Cena strony

Postprzez LEMUR » 1 grudnia 2005, o 14:29

z calym szacunkiem dla... ale takie pytanie tutaj chyba jest niezbyt dobrym pomyslem. Lepiej wystosuj zapytanie do "profesjonalnych firm" i do "po znajomosci"
Kazdy Ci odpisze i bedziesz mial rozeznanie rynku. Jednak to co opisales ze przebudowa ma dotyczyc zmiany layoutu i ogolnego porawienia, wiaze sie z przebudowa kodu, a wtedy lepiej zaczac wszystko od nowa

Tak wiec beda sie pojawiac tego typu odpowiedzi jakiej udzielil W_W
LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Cena strony

Postprzez Reinmar » 1 grudnia 2005, o 20:06

E... Tu nie jest potrzebna zmiana, przebudowa, a napisanie tego od nowa :D

Tak więc - duużo :P

Oczywiście wszystko zalezy od technologii jakich się użyje. Jeśli chcesz mieć możliwość bezproblemowego zarządzania stroną, to u porządnej firmy zapłacisz dużo więcej niż 1k zł.

Po znajomości... Są frajerzy, którzy wezmą 200zł (oczywiście bez obrazy :P - sam tak do niedawna robiłem), ale to zależy kto i jak bardzo znajomy. Ja ostatnio np. robię serwis dla rodziców kolegi i biore za to tylko 100zł, a jest warty conajmniej 10 razy tyle :).

Tak więc - poszukaj dobrze wsród znajomych.
Reinmar
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 157
Dołączył(a): 6 września 2005, o 18:17


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron