Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Tworzenie nowego pliku

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Tworzenie nowego pliku

Postprzez arekp » 8 grudnia 2005, o 00:18

Wydaje mi sie, ze przeszukalem wszystkie dostepne opcje w programie i nie moge znalezc opcji ktora umozliwila by wylaczenie automatycznego nazywania nowo utworzonego pliku.


Chcialbym aby podczas wybierania 'nowy plik' na liscie plikow pojawiala sie nowa pozycja, moze miec nawet domyslnie nadawana nazwe przez pajaczka ale zeby nazwa ta byla przygotowana do edycji.

Jesli ktos taki jak ja bedzie chcial nadac inna nazwe to bedzie mogl ja bez dodatkowych problemow wpisac (od razu jestem w trybie edycji nazwy) a osoba pragnaca pozostawic wygenerowana nazwe moze wcisnac ENTER.

Co o tym sadzicie?
arekp
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 20
Dołączył(a): 5 grudnia 2005, o 22:32

Postprzez platekr » 8 grudnia 2005, o 01:19

Domyślną nazwę plików można definiować w ustawieniach ogólnych / dokumenty lub w ustawianiach danego projektu.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez arekp » 8 grudnia 2005, o 10:09

arekp
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 20
Dołączył(a): 5 grudnia 2005, o 22:32


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron