Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

obrazek w nowym oknie - jak zrobić

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

obrazek w nowym oknie - jak zrobić

Postprzez Balbin » 12 grudnia 2005, o 01:04

Witam!
Szukałem, szukałem i jakoś trudno było mi się przekopać przez tę masę informacji na forum. Mam pytanie do bardziej doświadczonych webmasterów. Wybaczcie jesli to bardzo lamerskie pytanie.
Jak zrobić odnośnik w galerii - klikam na miniaturkę, która kieruje do właściwego obrazka i obrazek otwiera się, ale w okienku tak dużym jak duże jest zdjęcie.
Wszystko co próbowałem, powodowało otwieranie się dużej strony w przeglądarce, a takiego efektu nie chcę.
Chodzi mi oczywiście o rozwiązanie w html-u, a nie w js (wiem że w js jest to prawdopodobnie dosyć proste)
Z góry dziękuję za pomoc
Balbin
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 marca 2005, o 22:26

obrazek w nowym oknie - jak zrobić

Postprzez Tyhagara » 12 grudnia 2005, o 01:18

Za pomocą HTML nie uda ci się otworzyć okna, które będzie dopasowane rozmiarem do wielkości obrazka. Skorzystaj z JS i PHP.
Tyhagara
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 347
Dołączył(a): 1 września 2004, o 23:09

obrazek w nowym oknie - jak zrobić

Postprzez Balbin » 12 grudnia 2005, o 13:21

Dzieki!
Czy znałbyś może miejsce gdzie można ściągnąć taki skrypcik i info gdzie to wstawić?
Balbin
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 marca 2005, o 22:26

obrazek w nowym oknie - jak zrobić

Postprzez Tyhagara » 12 grudnia 2005, o 19:40

Tyhagara
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 347
Dołączył(a): 1 września 2004, o 23:09


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron