Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Logowanie ?

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Logowanie ?

Postprzez lukasgdynia » 9 marca 2006, o 14:39

Czy mozecie mi podpowiedziec jak napisac skrypt, ktory bedzie sie za mnie logowal na jakas strone www, znam zmienne LOGIN I PASS na stronie na ktorej chce byc automatycznie logowany.
lukasgdynia
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 42
Dołączył(a): 7 maja 2005, o 11:33

Logowanie ?

Postprzez -=eJay=- » 11 marca 2006, o 09:41

-=eJay=-
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 107
Dołączył(a): 10 lipca 2005, o 15:44

Postprzez marus6 » 11 marca 2006, o 10:05

eJay nie przeczytałeś dokładnie o co mu chodzi. On nie chce zrobic logowania na swojej stronie. Chce taki skrypt który będzie go logował automatycznie na innej stronie.

Mozna to zrobic pod warunkiem że:

1. Znasz jakie ciasteczko wysyła, o jakiej nazwie. Wtedy wstawiasz swoje wartości.

2. Znasz cały skrypt logowania, tej strony na której chcesz się zalogować, i wtedy wysłasz za pomocą formularza odpowiedznie wartości.
marus6
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 204
Dołączył(a): 27 stycznia 2005, o 23:24


Powrót do Dla bardzo początkujących

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron