Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Płatności SMS ... ???

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Płatności SMS ... ???

Postprzez Vader » 30 marca 2006, o 23:45

Moje pytanie jest bardzo szerokie i w sumie nie jestem pewien czy zadaję je w odpowiednim miejscu ...
Chciałbym zbudować system płatnych ogłoszeń, PHP + MySQL, bazę mogę zmajstrować, formularze, logowanie - spoko, dam radę. Kłopot mam z ... najważniejszą częścią - jak zrealizować płatność np.: przez SMS. Czy istnieją jakieś gotowe, open-source'owe rozwiązania? I jak się za to w ogóle zabrać? No i "coś" musi po zapłaceniu zmienić status ogłoszenia na "aktywne" ...
Jeśli ktokolwiek ma jakieś sugestie, przemyślenia lub wskazówki - będę wdzięczny.
Vader
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 87
Dołączył(a): 10 września 2004, o 22:42

Płatności SMS ... ???

Postprzez januzi » 31 marca 2006, o 12:21

wapacz
dostajesz kody, po dodaniu ogloszenia gosc wysyla smsa, dostaje kod i wysyla formularzem, Ty odbierasz kod sprawdzasz czy w bazie jest ten kod, jesli jest to aktywujesz zamowienie i usuwasz kod z bazy (bo wapacz drugi raz tego samego kodu nie przysle)

inna mozliwosc:
sam generujesz kody, na statsms i allpay zakladasz konto, gosc dodaje ogloszenie, przechodzi na allpay, dokonuje wplaty, Ty odbierasz od allpaya status oplaty, jesli wszystko sie zgadza, to wysylasz przez statsms smsa z kodem, gosc odbiera kod, wpisuje do formularza, ... i tu juz wiesz co dalej
za jeden sms placisz kilkadziesiat groszy
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Postprzez Vader » 4 kwietnia 2006, o 18:15

Vader
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 87
Dołączył(a): 10 września 2004, o 22:42


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron