Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Czy te funkcje beda w new wersji Pajaczka?

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Czy te funkcje beda w new wersji Pajaczka?

Postprzez mlodyno » 20 kwietnia 2006, o 20:53

Witam

Kiedys pisalem o sugestii wprowadzenia zawijania tagow html i skladni np. php ale odpowiedziano mi ze prace nad wersje ang. sa wazniejsze czycos w tym guscie.

Teraz mam kolejna propozycje... zapewne znacie srodowisko Delphi :> tak wiec moze byla by w new wersji funkcja podpowiedzi do kodu? Np. w delphi 2006 dziala to znakomicie. Dajmy na to takie PHP ... pisze sobie nazwe funkcji i zaczynam od image .. a program sam da podpowiedz do wbudowanych funkcji czyli imagecreatetruecolor, imagefilledrectangle, imagettftext, imagedestroy itd. itd... wstawi przy tym nawiasiki w odpowiednim miejscu...to samo z instrukcjami warunkowymi, petlami i innymi elementami. Sciagnalem demo programu Rapid PHP 2006... dziala to przyzwoicie ale nie tak jak w przypadku samego delphi.

Czy mozna liczyc na takie nowe mozliwosci programu? Wydaje mi sie ze najpierw powinno sie doganiac konkurencje a pozniej wypuszczac wersje ang... tym bardziej ze konkurencja narynku zaganicznym jest znacznie wieksza niz na polskim..

Pozdrawiam
mlodyno
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 listopada 2005, o 09:05

Czy te funkcje beda w new wersji Pajaczka?

Postprzez winiarus2 » 20 kwietnia 2006, o 20:56

Szczerze mówiąc, ja też bardzo liczę że w nadchodzącej nowej wersji pojawi się możliwość zwijania tagów...

Mam nadzieję, że Pan Płatek myśli o dodaniu tej naprawdę pożytecznej funkcji :)

Z nadziejami...
Pozdrawiam
winiarus2
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 sierpnia 2005, o 08:20

Postprzez platekr » 20 kwietnia 2006, o 23:03

Podpowiedzi do kodu HTML czy też PHP są już od dawna dostępne. CTRL+SPACJA w momencie, gdy chce się zobaczyć podpowiedź i już. Jeśli natomiast chodzi o szablony kodu (np. if, pętle, itd) to do tego celu można wykorzystać makroznaczniki.

Zwijanie kodu będzie w wersji 6.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez Marcin_Świerczyński » 22 kwietnia 2006, o 10:47

Marcin_Świerczyński
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 sierpnia 2004, o 12:18


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron