Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

nie dziala przesylanie plików na serwer

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

nie dziala przesylanie plików na serwer

Postprzez adam78 » 27 kwietnia 2006, o 11:38

Dzień dobry

Mam problem z Pajączkiem od roku pracuje na nim w firmie i wlaśnie wczoraj "padło" mi przesyłanie danych na serwer tj.

cyt. "protokól nie jest obsługiwany"

jeżeli podczas roku pracy działało przesyłanie danych to dlaczego wlaśnie teraz "padło"??

ps. chciałem pobrac aktualizację z waszej strony to są błędy spakowanego pliku.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Dziekuję
adam78
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 34
Dołączył(a): 21 września 2004, o 16:35

Postprzez platekr » 27 kwietnia 2006, o 14:07

Jeśli coś dzieje się nagle to przyczyna tkwi zazwyczaj w konfigiracji systemu lub sieci, które to zmiany zostały przed taką sytuacją wprowadzone. Do głowy przychodzi mi kilka pomysłów:

- firewall
- wymóg stosowania połączeń pasywnych
- wirus
- uszkodzenie konfiguracji
- błedy systemowe

Jeśli chodzi o instalator na stronie, to prawdopodobnie pobieranie pliku nie zostało zakończone poprawnie. Stąd bład CRC.[/list]
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez adam78 » 27 kwietnia 2006, o 16:01

Zainstalowalem Pajączka ponownie wyzuciłem konfigurację starą i postawiłem nową no i..... Działa :)

a co do pobierania uaktualnienia to nie mógł mi pobrac pliku a teraz właśnie skopiowałem i jest ok

cóż może to żeczywiście podstawowy problem z wirusami ;)

mimo wszystko dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
adam78
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 34
Dołączył(a): 21 września 2004, o 16:35


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron