Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

[html] button jako odnosnik

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

[html] button jako odnosnik

Postprzez Kapitan » 26 maja 2006, o 13:51

Sto pytan do, ale termin mnie goni i wyskakuja pierdolki :-/
Mam buttona w formularzu - wlasciwie chcialbym miec. Wlasciwie to input, al generalnie nie ma roznicy. O co chodzi? chce, aby po nacisnieciu tego buttona ladowala mi sie strona do nowej ramki. Jesli wezme - przycisk w hrefa to ladnie sie otwiera, tyle, ze W DWOCH KOPIACH :-) Probowalem roznych opcji, nic, pewnie cos pominalem. Cel - otworzyc nowe okno przegladarki z okreslonym dokumentem poprzez nacisniecie przycisku...

pozdro
Kapitan
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 83
Dołączył(a): 6 stycznia 2005, o 22:20

Postprzez Kapitan » 26 maja 2006, o 16:41

Dobra, odpowem sobie sam juz zrobilem :-) javascript:window.open('index.php?strona=2&dodaj_dost=dodaj_dost', 'dodawanie dostawcy')
Kapitan
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 83
Dołączył(a): 6 stycznia 2005, o 22:20


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron