Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Wcięcia w Pajączku 5.6.0

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Wcięcia w Pajączku 5.6.0

Postprzez przemencjusz » 22 czerwca 2006, o 11:36

Może ja coś źle robię, może coś zmieniło (na gorsze).
Chodzi mi o wcinanie bloku tekstu (ctr+alt+spacja).
Chcę ustawić pojedyncze wcięcie na 2 spacje.
Jakbym nie kombinował z opcjami we wcięciach to wcięcie mi wychodzi:
pierwsze - o 1 znak
drugie - o 1 znak (kolejny)
trzecie - o 2 znaki (kolejne)
czwarte - o 4 znaki
piąte - 0 8 znaków
Znam układ dwójkowy i widzę tu pewną logikę :), ale mi chodzi o to, żeby za każdym razem jak wcisnę ctr+alt+spacja to blok tekstu wetnie mi się o 2 spacje i znowu o 2 i znowu ...
Proszę o sprawdzenie tego błędu(?) i ew. potwierdzenie, bądź pomoc w ustawieniu opcji wcięć, aby to działało tak jak chcę. (chyba, że jest to niemożliwe)

Będę wdzięczny za pomoc
PS. Jeśli nie zaznaczam bloku (działam tylko na jednej linii bez zaznaczenia), to wcięcie posuwa się prawidłowo - za każdym razem o 2 znaki.
PS2. Cofanie wcięcia (pojedynczej linii i zaznaczonego bloku) działa poprawnie - cofa o 2 znaki za każdym razem
przemencjusz
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 października 2003, o 08:53

Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron