Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Problerm z wstawieniem galeri

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Problerm z wstawieniem galeri

Postprzez gabka » 18 lipca 2006, o 15:31

Czesc jestem zupelnie zielony w sprawy zwiazane z tym programem szukalem juz pomocy na innych forach lecz mi jej nieudzielono.Mam pytanie .Czy da sie wsadzic sam galerie na net jezeli sie niema storny? z góry dzięki a i czy ktos zna moze serwery na ktore mozna by bylo wsadzic ta galerie?
gabka
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 15:30

Problerm z wstawieniem galeri

Postprzez reggi » 18 lipca 2006, o 15:37

Cześć.

Oczywiście możesz opublikować galerie na dowolnym serwerze. Jeśli nie masz konta na stronę internetową, możesz np. założyć konto w portalu udostępniającym email i miejsce dla stron www za darmo (najpopularniejsze to oczywiście WP.pl, Republika.pl, ale jest tez wiele innych portali).

Pozdrawiam
reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Problerm z wstawieniem galeri

Postprzez gabka » 18 lipca 2006, o 15:54

Aj troche zpanikowalem jakos do tego doszedlem aczkolwiek dzieki za szybka odpowiedz :)
gabka
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 lipca 2006, o 15:30


Powrót do Inne nasze programy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron