Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Wygląd kodu po formatowaniu - Wcięcia

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Wygląd kodu po formatowaniu - Wcięcia

Postprzez Prozac » 27 sierpnia 2006, o 17:03

Czołem !

Definiując nowe formatowanie kodu w predefiniowanych ustawieniach formatowania Tidy mamy możliwość zdeklarowania Wyglądu kodu po formatowaniu.
W ustawiniach wcięcia mamy do wyboru:
- tak
- automatycznie
- nie

Jaka jest dokładna różnica między tymi ustawieniami ?
W pliku pomocy nie jest to dokładnie opisane.

Czy istnieje możliwość, aby wcięcia z kodzie pozostały niezmienione ?
Zauważyłem, że bez względu na to, jaką opcję zastosuję wygląd kodu, wcięć i odstępów zawsze jest zmieniany.

Dziękuję za porady !
Prozac
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 56
Dołączył(a): 6 marca 2005, o 04:08

Postprzez platekr » 27 sierpnia 2006, o 18:47

Pajączek przekazuje ustawione parametry do programu TIDY, który wykonuje całe formatowanie w tym wypadku. Nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego przekazanie parametrów powoduje nieoczekiwane działanie. Tutaj znajduje się [url=.http://www.w3.org/People/Raggett/tidy/]pomoc do TIDY[/url].
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron