Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Problem

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Problem

Postprzez Stolski » 14 października 2006, o 15:21

Witam :) Pisze, bo mój problem staje się dla mnie coraz bardziej denerwujący. Chodzi mianowicie o to że na mojej stronie http://www.uksruch.lublin.pl dzieje się coś takiego że czasmi jakby wyrzuca na góre strony, powiedzmy jestem na głównej stronie chcę wybrać jakiś link z menu z dołu strony np. Gry klikam ale nie przenosi mnie do działu Gry tylko wyrzuca na góre strony, podałem taki przykład, czasmi klikne byle gdzie na dole i dzieje mi się to samo, poprostu przenosi mnie w górną część strony, nie wiem co jest ale potocznie mówiąc zaczyna mnie to nieźle wkur****, będe wdzięczny za wszelką pomoc :) Pozdrawiam ...
Stolski
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 października 2006, o 15:20

Problem

Postprzez Santana » 17 października 2006, o 09:46

Nie zauważyłam niczego takiego - naklikałam się do obrzydzenia i wszystko było OK 8)
Santana
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 210
Dołączył(a): 30 września 2002, o 13:20


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron