Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

zrywnie synchronizacji

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

zrywnie synchronizacji

Postprzez witraze » 30 listopada 2006, o 15:55

Witam
podczas synchronizacji podczas tworzenia listy plików na losowo wybranym katalogu proces się zatrzymuje (za każdym razem na innym) i wyrzuca komunikat:
próba pobrania zawartości katalogu "public_html/a/b/c" nie powidła się!

227 entering passive mode (80, 237, 184,22, 150, 242)

Co to może być? Próbowałem innne atrybuty katalogów (mam 755) ale nie pomaga.

Ręczny upload działa, choć też zdarzają się opuszczenia plików (potem mozna je dociągnąc w drugim okrążeniu).
Dziękuję za pomoc!
witraze
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sierpnia 2003, o 22:00

zrywnie synchronizacji

Postprzez LEMUR » 30 listopada 2006, o 20:59

ustaw w ustawieniach FTP tryb pasywny
LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

zrywnie synchronizacji

Postprzez witraze » 30 listopada 2006, o 22:26

Dziękuję bardo za odpowiedz!
Mam ustawiony tak jak radzisz. Zauważyłem , że nie ma reguły na to kiedy synchronizacja się uda a kiedy nie. Jak np ustawiłem mapowanie serwisu wg Twojego artykułu to poszło OK, wspaniale przegląd nawet pliki php, lecz wtedy nie mogę używać przeglądania tworzonego kodu off-line (Pająk usiłuje mi przeglądać stronę z sieci co sie nie udaje). Innym razem udało się bez mapowania.
Czy za każdym razem we własnościach serwisu trzeba zmieniać pole mapowanie przy podglądzie (gdy chcę przeglądać strony pole musi być puste, przy mapowanie pole wypełnione tak:
mapowany folder: \
na adres url: http://127.0.0.1/www.witrazesc.com.pl/

aha
w podstawowych ustawieniach mam puste pole dokument podglądu - jak ustawiłem tu stronę główną to zawsze tylko ją mi wyświetlało.
Czemu służy ta opcja.... tak w ogóle
witraze
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sierpnia 2003, o 22:00

zrywnie synchronizacji

Postprzez witraze » 2 grudnia 2006, o 17:02

Zauaważyłem że ustawienia mapowania nie mają jednak wpływu na zrywanie sychronizacji. Ale pozostałe w poprzednim moim poście pytania pozostają aktualne....
witraze
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sierpnia 2003, o 22:00

zrywnie synchronizacji

Postprzez platekr » 4 grudnia 2006, o 11:58

Co mi przychodzi do głowy to, że serwer dopuszcza tylko jedno połączenie i w sytuacji, gdy połączenie z serwerem jest otwarte również przez zakładkę MOJE SERWERY, to dla synchronizacji zachodzi konflikt przy próbie otwarcia kolejnego połączenia.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Re: zrywnie synchronizacji

Postprzez witraze » 4 grudnia 2006, o 16:59

witraze
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sierpnia 2003, o 22:00

Re: zrywnie synchronizacji

Postprzez bombaj » 4 grudnia 2006, o 18:06

bombaj
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 29
Dołączył(a): 29 kwietnia 2006, o 21:10


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron