Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

propozycja

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

propozycja

Postprzez Przemo778 » 17 kwietnia 2007, o 17:13

Taka propozycja albo moze poprostu to jest wyłączone domyślnie - jak kilka opcji których byłem pewien ze nie ma a były :).
Wiec czy byłaby możliwość zrobienia zanaczenia czesciowego kodu z klawiszem ctrl i kopiowania go - chodiz mi oczywisice o tekst niestykajacy sie ze soba - np zeby skopiowac wszystkie nazwy ze znaczników input wystarczyloby zaznaczyc z ctrl i skopiowac a tak trzeba pojedynczo to robic

mam nadzieje ze dosc jasno opisalem o co mi chodzi :)
wiec prosiłbym o info jesli takie cos jest tylko domyslnie wylaczone - jesli nie ma to czy mozna liczyc na rozważenie takiej możliwosci w przyszłosci :)
Przemo778
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 czerwca 2006, o 19:14

Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron