Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Linux opensuse 10.2

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Linux opensuse 10.2

Postprzez dexter666 » 15 maja 2007, o 21:14

dexter666
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 maja 2007, o 21:04

Linux opensuse 10.2

Postprzez Skorpion9312 » 16 maja 2007, o 18:08

Witam :wink:

U mnie Pajączek (5.6.1 Pro) działa b. dobrze. Jedyne, z czym miałem problem to czcionki i właśnie podgląd. Z tym pierwszym sobie poradziłem, z drugim - mniej więcej, moim zdaniem jedyne co da się zrobić to ustawić zewnętrzną przeglądarkę na domyślną systemową ( i tak nie korzysta z domyślnej, ale przynajmniej włącza podgląd). :wink:

Edit:

Jest jedna rzecz, która mnie denerwuje... Wszystkie pojawiające się podpowiedzi oraz menu są traktowane jako nowe okna. Nie wiem czy to wina Pajączka czy Wine... :roll:

Przez przypadek zauważyłem, że nie działa "Edytor wizualny"... Na szczęście jeszcze nie zdarzyło mi się z niego korzystać :wink:

System: Linux Ubuntu Feisty Fawn
Ostatnio edytowano 8 lipca 2007, o 22:30 przez Skorpion9312, łącznie edytowano 1 raz
Skorpion9312
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 182
Dołączył(a): 8 maja 2006, o 15:01

Ubuntu Wine Pajączek

Postprzez GrochuR » 8 lipca 2007, o 12:53

Witam!
Zainstalowałem Pajączka pod Ubuntu 7.04 za pomocą Wine. Przy uruchamianiu i pracy programu jest wszystko dobrze jednak przy próbie rejestracji na pełną wersję program wyłącza się, czym możę to być spowodowane? Czy można w jakiś innym sposób wpisać posiadany kod?

---
Z góry dzieki za pomoc
GrochuR
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lipca 2007, o 12:48

Ubuntu Wine Pajączek

Postprzez Skorpion9312 » 8 lipca 2007, o 22:41

Skorpion9312
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 182
Dołączył(a): 8 maja 2006, o 15:01

dzieki

Postprzez GrochuR » 10 lipca 2007, o 14:56

GrochuR
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lipca 2007, o 12:48


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron