Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Pajączek Lite

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Pajączek Lite

Postprzez MariuszT » 1 marca 2008, o 22:18

MariuszT
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 listopada 2002, o 22:32

Pajączek Lite

Postprzez platekr » 3 marca 2008, o 12:01

W tej chwili nie planujemy wersji Lite tylko z kolorowaniem. Jeśli chodzi o postrzeganie, jako program dla początkujących... być może, ale większość naszych klientów to firmy, również zajmujące się web design. Nie są to na pewno początkujący.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez MariuszT » 3 marca 2008, o 21:52

Szkoda, że nie jest planowana wersja Lite :( Ale chyba muszę się z tym pogodzić... Będę miał teraz dylemat co dalej :/ Szkoda byłoby rezygnować z tego programu tylko dlatego, że ma zbyt wiele opcji i zbyt długo się ładuje... :/

Proszę nie brać do siebie tych słów o przeznaczeniu Pajączka. Opinia o nim utarła się tylko dlatego, że ma wiele narzędzi pomocnych właśnie początkującym osobom. Ale możliwości ma bardzo bogate i za każdym razem bronię tego programu a początkujący już raczej nie jestem :) Jestem wielkim zwolennikiem Pajączka. Zwłaszcza, że to produkt rodzimej produkcji.

Życzę dalszych sukcesów i mam nadzieję, że kiedyś się skusicie na wprowadzenie okrojonej wersji :)
MariuszT
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 listopada 2002, o 22:32

Re: Pajączek Lite

Postprzez Skorpion9312 » 9 marca 2008, o 20:45

Skorpion9312
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 182
Dołączył(a): 8 maja 2006, o 15:01

Postprzez platekr » 9 marca 2008, o 22:51

platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez Skorpion9312 » 13 marca 2008, o 13:28

Hmm. Ta metoda ma 3 lata. Wine się całkowicie zmieniło, sposób instalacji też, choć nieznacznie.

Na najnowszym Wine działa tylko Pajączek wersja 5.6.1 lub o jeden wyższa (nie pamiętam już :) ), W tych nowszych występuje problem z utworzeniem nowego dokumentu o którym już pisałem. Przypuszczam że jego "poprawienie" rozwiązałoby problem z Pajączkiem pod Linuksem. Z wcześniejszymi wersjami nie miałem problemu. Działały o niebo lepiej niż pod Windowsem - nie obciążały tak procesora...

-> Debian GNU/Linux 4.0 Sid (unstable)
-> Wine 0.9.56-1
Skorpion9312
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 182
Dołączył(a): 8 maja 2006, o 15:01


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron