Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Obramowianie hiperłącza

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Obramowianie hiperłącza

Postprzez Hummer » 22 kwietnia 2008, o 21:53

Poszukuje skryptu dzięki któremu możliwe będzie usunięcie obramowania hiperłącza powstającego po kliknięciu na link. Chodzi o obramowanie z kropek powstające przy klikaniu linku. Bardzo źle to wygląda na jasnym tle strony dlatego szukam sposobu na pozbycie się tego. Za szybka odpowiedz z góry dziękuje.
Hummer
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 kwietnia 2008, o 21:49

Obramowianie hiperłącza

Postprzez howking » 23 kwietnia 2008, o 07:00

hmm... mi tam nie powstaje żadne obramowanie....wyjaśnij dokładniej w czym leży twój problem
howking
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 52
Dołączył(a): 28 marca 2005, o 07:58

Postprzez Hummer » 23 kwietnia 2008, o 19:39

Chodzi o obramowanie hiperłacza powstające w chwili kliknięcie na nie, nie wiem jak dokładniej to wytłumaczyć [/img]
Hummer
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 kwietnia 2008, o 21:49

Postprzez howking » 23 kwietnia 2008, o 21:47

namojeoko nic z tym nie zrobisz...tozależy reczejod przeglądarki....Opera niestwarza mi takiegoproblemu
howking
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 52
Dołączył(a): 28 marca 2005, o 07:58

Postprzez Winston_Wolf » 4 czerwca 2008, o 20:05

Winston_Wolf
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 425
Dołączył(a): 16 marca 2005, o 17:55


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron