Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Rozsuwany layout

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Rozsuwany layout

Postprzez Igaa89 » 6 września 2008, o 10:11

Witam,
Mam problem chyba nie do przeskoczenia dla moich mozliwości ;/ Otóż potrzebuje kodu html/pomysłu jak to wykonać dla tego layoutu:
(Lucas: Link usunięto - nie działał)

A teraz o co mi chodzi:
Chciałabym, aby ten jasny content mógł się rozsuwać/posuwać w dół wraz z przybywaniem tekstu. Scrolle mnie już nudzą przyznam szczerze, dlatego proszę o pomoc.

Z góry dzięki wszystkim tym, którzy poświęcili odrobinę czasu na jakąkolwiek refleksje ;d[/url]
Igaa89
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 września 2008, o 10:05

Rozsuwany layout

Postprzez lucas » 14 września 2008, o 18:27

lucas
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 448
Dołączył(a): 30 września 2002, o 20:22

Rozsuwany layout

Postprzez januzi » 14 września 2008, o 18:39

januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Postprzez Igaa89 » 16 września 2008, o 17:11

Podaję linka do szablonu:http://www.speedyshare.com/419540428.html

Co do wypowiedzi januzi - to niestety niewiele z tego rozumiem xD moje umiejętnośći HTML zartrzymały się na podstawach ;d gdyby ktoś umiał do tego wstawić kod to byłabym niezmiernie wdzięczna i chętnie w zamian wykonam jakieś grafiki (bo o tym mam już większe pojęcie ;d)
Igaa89
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 września 2008, o 10:05


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron