Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

wtyczka Flash + Pajączek= zwiecha

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

wtyczka Flash + Pajączek= zwiecha

Postprzez wodek » 18 października 2008, o 13:33

wodek
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 marca 2007, o 14:19

c.d.

Postprzez wodek » 23 października 2008, o 09:57

Witam ponownie...

Czyżby tylko u mnie tak się działo?? lub wszyscy lecą bez licencji??

Dokonałem testów na nowo postanowym winXP SP2 i zmienionej grafice, zainstalowałem operę, najnowszego flasha, kodeki do filmów i pajączka.
Okazało się, że jak nie ma licencji to wszystko chodzi nawet jak jest załadowana strona z flashem w operze. Jeśli jednak dokonamy odblokowania pajączka licencją to pajączek się zwiesza tak jak wcześniej opisałem.

Dodam jeszcze, że najlepiej testować gdy ma się wgrany jakiś plik i lewa strona jest przełanczana na Inspektor CSS.

Tak przypuszczam, że coś może być z podglądem, ale niestety nie da się go wyłączyć a sprawdzałem ustawienia na różne sposoby łącznie z wgraniem najnowszej kontrolki mozilli MozillaControl1712.exe.

Dodam jeszcze, że błąd nie występuje gdy flash odpali się z IE bo tam jest ActiveX.

Pozdrawiam i czekam na jakiś odzew bo pomyślę sobie że mam coś nie tak z "hardwarem" :)
wodek
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 marca 2007, o 14:19


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron