Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

błąd przy eksporcie tabeli bazy danych

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

błąd przy eksporcie tabeli bazy danych

Postprzez Firix » 30 października 2009, o 14:30

Używam obecnie pajączka w wersji 5.9.1.8 (VistaSP2 64bit). Nie mogę eksportować jednej tabeli z bazy danych. Program albo zawiesza się albo wyskakuje poniższy błąd przy próbie zapisu danych do pliku.
Po wystąpieniu błędu nie można zamknąć samego pajączka pojawiają się komunikaty z zapytaniami o zamknięcie i tyle. Zamknąć można tylko przez menedżera zadań.
Eksport większych tabel przechodzi bez problemu.

Poniżej zrzut z błędem.

Obrazek
Firix
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 sierpnia 2004, o 13:22

błąd przy eksporcie tabeli bazy danych

Postprzez januzi » 31 października 2009, o 16:07

Jaka jest struktura tabeli ?
Czy działa eksport pustej tabeli (eksport samej struktury) ?
Jeżeli działa eksport pustej tabeli, to proszę znaleźć wiersz, który powoduje problem
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Postprzez Firix » 31 października 2009, o 19:42

Wczoraj wieczorem znalazłem gdzie jest problem. Pajączek nie radzi sobie z eksportem tabel gdzie są umieszczone chińskie znaki. Wyczyściłem pole z chińskim wpisem i wszystko prawie działa.
Pajączek nie radzi sobie z znakami chińskimi, japońskimi i podobnymi. Próba przejrzenia tabeli z tymi znakami, w momencie kiedy tekst powinien pojawić się na ekranie powoduje to jego zawieszenie.
Firix
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 sierpnia 2004, o 13:22

Postprzez platekr » 1 listopada 2009, o 22:02

Możesz wysłać mi przykładową tabelę - sql z create table i kilkoma rekordami, na ktorych można wywołać ten błąd.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez Firix » 2 listopada 2009, o 10:58

Firix
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 sierpnia 2004, o 13:22

Postprzez Firix » 7 grudnia 2009, o 23:23

Firix
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 sierpnia 2004, o 13:22


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron