Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Synchronizacja serwisu

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Synchronizacja serwisu

Postprzez goldenhand » 16 listopada 2009, o 15:17

Zauważyłem, że Pajączek pomija czasami niektóre pliki podczas synchronizacji i nie wyświetla ich na liście wyników mimo, że były w nich wprowadzone zmiany.
Problem (w moim przypadku) dotyczy szczególnie jednego folderu, który ciągle się rozrasta i jest w nim aktualnie ponad 250 plików.
Żeby to ominąć trzeba po zaktualizowaniu plików na serwerze ponowić synchronizację - wtedy na liście pojawiają się pominięte wcześniej pliki.
Nie jest to dla mnie wielki problem, ale warto to wiedzieć, ponieważ później może się okazać, że google zobaczy niektóre odnośniki jako błędne lub wyświetli komunikat o podwójnych tagach itp.
goldenhand
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2 sierpnia 2008, o 13:21

Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron