Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Brakująca biblioteka

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Brakująca biblioteka

Postprzez embi2001 » 15 kwietnia 2010, o 12:55

Witam!

Mam następujący problem.
Używam Galernika do dłuższego czasu na XP. W chwili obecnej przesiadłem się na WIN7 i po instalacji Galernika przy uruchamianiu pojawia się komunikat o braku biblioteki libgfle311.dll .
W efekcie program się nie uruchamia.
Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
embi2001
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 kwietnia 2010, o 12:50

RE: Brakująca biblioteka

Postprzez reggi » 16 kwietnia 2010, o 11:17

Witam.

A czy ta biblioteka na 100% jest w katalogu programu?
reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36

Problem załatwiony

Postprzez embi2001 » 16 kwietnia 2010, o 12:23

Tego pliku nie było na dysku.
Problem na szczęście został rozwiązany. Pomogła instalacja starszej wersji a na to doinstalowanie ostatniej wersji beta.

Pojawił się jednak nowy problem :(
Generator działa poprawnie do momentu zapisywania gotowej galerii na dysk. W zakładce Generowanie i podgląd wszystko jest OK ale już zapisanie gotowej galerii powoduje zapis bez zdjęć. W konsekwecji uruchamiający się podgląd w IE pokazuje szablon bez zdjęć. Zdjęć tych nie ma również fizycznie w katalogach male i duze.

Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
embi2001
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 kwietnia 2010, o 12:50

Problem załatwiony

Postprzez reggi » 16 kwietnia 2010, o 12:48

Instalator wersji beta zazwyczaj zawiera wyłącznie plik EXE + ewentualnie pliki zmienione, bądź dodane od czasu ukazania się ostatniej pełnej wersji. Dlatego zawsze należy instalować wersję beta na pełną wersję istniejącą na dysku (chyba, że wyraźnie zaznaczymy inaczej).

Odnośnie opsanego błędu - dostałem już informację o tym. W nowej wersji BETA (ukaże się niedługo - kiedy dokładnie, nie wiem) błędy zostały usunięte.
Niestety, instalując taką wersję należy się liczyć z niedogodnościami - staramy się dokładnie sprawdzać program przed wypuszczeniem pełnej wersji, ale własnie temu służy wersja BETA.

W tej chwili najłatwiejszym rozwiązaniem jest powrócić do ostatniej pełnej wersji programu.
reggi
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 360
Dołączył(a): 30 września 2002, o 10:36


Powrót do Inne nasze programy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron