Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

skróty klawiszowe w Makrokodach - po aktualizacji 5.9.5

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

skróty klawiszowe w Makrokodach - po aktualizacji 5.9.5

Postprzez wodek » 24 stycznia 2011, o 21:11

Witam

Uaktualniłem pajączka do 5.9.5
Na początku pochwała za pomysł zen-coding.
Niestety na komputerze na którym pracuję wywala mi pajączka.
Problem też nie został rozwiązany z CSS i kolorami. Nie wiem w czym jest problem bo widziałem filmik gdzie "Cream Software" pokazuje że rzeczywiście działa. Ale może jest problem w tym że działacie na standardowych ustawieniach. Osobiście zainstalowałem na innym komputerze wersji testowej i mi nie działały CSS ale zen-coding działał nawet po tym jak zaimportowałem ustawienia.
Jestem skory wysłać Wam moje ustawienia jako test przed wysłaniem następnej wersji aby rozwiązać ów problemy.

Bardzo chwalę sobie skróty. Opracowałem sobie już przez ten długi czas swoje skróty bo cały czas z nich korzystam. Zasada wcześniejsza była taka (tak jak ustawienia pozwalają) że wywołuj się makrokod Ctrl+J i potem w zależności czy klawisz lub kombinacja klawiszy z Ctrl || Shift || Alt. Ja korzystam z Ctrl aby nie odrywać ponownie ręki :).
Niestety od wersji 5.9.5 przestała ta zasada działać i nie da się już z Ctrl. W zamian uruchamia się standardowe skróty w pajączku np. Ctrl+J i potem Ctrl+F i nie uruchomi się skrót tylko szukanie.
Proszę o poprawienie tej niedogodności.

Pozdrawiam Serdecznie.
wodek
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 marca 2007, o 14:19

skróty klawiszowe w Makrokodach - po aktualizacji 5.9.5

Postprzez platekr » 27 stycznia 2011, o 19:24

ad 1) Podeślij proszę swój rejestr. Sprawdzę na Twoich ustawieniach czy CSS nie działa.

ad 2) Czy dobrze rozumiem, że po CTRL+J (aktywacja makrokodów) nie działają skróty makrokodów, które korzystają z CTRL, ale działają te, które wykorzystują np. SHIFT i ALT?
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

skróty klawiszowe w Makrokodach - po aktualizacji 5.9.5

Postprzez wodek » 27 stycznia 2011, o 23:39

1) wysłałem na e-maila
2) z SHIFT działają z ALT nie sprawdzałem

Pozdrawiam
wodek
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 marca 2007, o 14:19

skróty klawiszowe w Makrokodach - po aktualizacji 5.9.5

Postprzez platekr » 28 stycznia 2011, o 00:15

Jeszcze nie dotarło. Spakowane RARem?
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron