Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Potrzebuję pomocy - floating point division by zero - Pilne

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Potrzebuję pomocy - floating point division by zero - Pilne

Postprzez pacco » 24 lutego 2011, o 13:26

Witam.
Projektuję stronkę mam konkretny termin. Podczas projektowania strony chciałem włączyć edytor graficzny i sprawdzić parę graficznych spraw. NIESTETY suwak nie działał i nic nie mogłem zaznaczyć w okienku graficznym. Postanowiłem wyłączyć Pajączka i właczyć jeszcze raz i zaczeły się dziać dziwne rzeczy mianowicie edytor graficzny zadziałał ale nie na długo jakieś 10s po uruchomieniu zawiesił się wyskoczył komunikat floating point division by zero. wysłałem zgłoszenie i przeszedłem do edytora html tam niestety też coś zaczeło się wieszać. Nie mogę dokończyć pracy na projektem. POMOCY
pacco
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lutego 2011, o 13:21

Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron