Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Błąd- Przy podziale edytora

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Błąd- Przy podziale edytora

Postprzez x4er0 » 10 listopada 2011, o 15:55

Zastanawiam się nad zakupem pajączka, pobrałem wersje testową, najnowszą bo dziś pobrałem(proffesional).
Instaluje, odpalam, ładuje mój projekt, najlepiej sprawdzić jak program działa przy czymś dużym, edytuję plik css, edytor mam podzielony na dwa ekrany i włączony podział pionowy w pajączku, edytuję na drugiej części wciskam ctrl+spacja, rozwija mi się menu potwierdzam opcję "wybierz kolor", wybieram interesujący mnie kolor, potwierdzam wybranie... i co? Wkleja mi kod koloru do lewej części, w celu upewnienia sie czy czasem nie miałem lewej strony aktywnej powtarzam czynność i znowu to samo...

Dodatkowo strasznie irytuje mnie to rozbudowane menu pod prawym przyciskiem myszy :roll:
x4er0
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 listopada 2011, o 15:49

Błąd- Przy podziale edytora

Postprzez platekr » 17 listopada 2011, o 10:34

Hej. Menu podręczne edytora można modyfikować w oknie ustawień pasków i menu i można go zupełnie zmienić wg własnych preferencji.

Co do problemu z podziałem edytora, to faktycznie istnieje problem przy korzystaniu wyłącznie z myszki do kliknięcia w 'wybierz kolor'. Gdy zamiast myszki wciśniemy enter, to wstawia poprawnie. Przyjrzę się temu i poprawię w kolejnej wersji.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron