Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

pasek przycisków listy plików

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

pasek przycisków listy plików

Postprzez Lexor » 5 stycznia 2012, o 21:28

Mam dosyć trywialny jak mi się zdaje problem, ale nie umiem go sam rozwiązać więc proszę o pomoc. W panelu zasobów po lewej mam "Moje serwisy". Po prawej stronie listingu mam pionowy pasek ikonek. Chciałbym przenieść je na górę, tuż pod napis "Moje serwisy" by były umieszczone poziomo, tak jak na tym ekranie: http://www.egrafik.pl/forum2/pafiledb/u ... 715309.jpg jednak nie dają się one ani przeciągnąć ani nie widzę nigdzie odpowiednich opcji by ustawić ich pion / poziom. Jedyne co znalazłem to sposób na ukrycie tych ikonek: Ustawienia programu>Lista plików>Ukryj pasek przycisków... Jak napisałem problem pewnie jest trywialny ale proszę o pomoc jak ten pasek tam przesunąć.
Lexor
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 stycznia 2012, o 21:13

Postprzez platekr » 5 stycznia 2012, o 21:41

Ikony są na stałe przeniesione na prawą stronę drzewa katalogów serwera. Niestety nie mogą być przenoszone.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez Lexor » 5 stycznia 2012, o 21:50

Ach.. no to mój problem mogę w takim razie zaliczyć do nierozwiązywalnych...
Szkoda bo korzystam z tych ikonek jedynie od czasu do czasu a zajmują mi "dodatkowe trochę" ekranu po bokach, które jest na wagę złota bo nie mam monitora typu widescreen.

W każdym razie - dziękuję za tak szybką odpowiedź i pozostaje mi jedynie postulat o zaistnienie takiej opcji w przyszłych wersjach.
Lexor
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 stycznia 2012, o 21:13


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron