Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Jak zrobić strone?

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Jak zrobić strone?

Postprzez lament » 26 marca 2012, o 14:18

Wykonałem małą prezentację w jaki sposób można zrobić profesjonalnie wyglądającą stronę www opartą na platformie Wordpress. Zapraszam do oceny.
http://jak-zrobic-strone.com
Ostatnio edytowano 15 grudnia 2013, o 12:28 przez lament, łącznie edytowano 1 raz
lament
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 marca 2012, o 14:03

Re: Jak zrobić strone?

Postprzez kbsucha » 27 marca 2012, o 19:11

Moim zdaniem zamiast krok-1, krok-2 powinieneś dać krótkie tytuły: zakup domeny, zakup serwera itp. Tak to strasznie nie intuicyjne to jest obecnie. Poza tym dobrze jakbyś dał większy wybór np serwisów z szablonami. Ja wiem, że to chodzi o promowanie własnych produktów i linki referencyjne, ale np. taki themeforest.net też jest świetnym źródłem szablonów, a jednocześnie możesz skorzystać z ich programu partnerskiego do zarabiania.
kbsucha
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 marca 2012, o 18:58

Re: Jak zrobić strone?

Postprzez meta_beta » 31 lipca 2013, o 09:33

faktycznie na themeforest można bardzo ciekawe szablony znaleźć, a czasami udostępniają też jakiś z nich bezpłatnie
meta_beta
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 16
Dołączył(a): 29 lipca 2013, o 10:35

Re: Jak zrobić strone?

Postprzez M4lgosia19 » 3 sierpnia 2013, o 12:35

Themeforest jest świetną odpowiedzią na Twój problem ;)
M4lgosia19
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lipca 2013, o 08:28

Re: Jak zrobić strone?

Postprzez meta_beta » 6 sierpnia 2013, o 10:47

kiedyś gdzieś na necie znalazłam pamiętam za darmo kilkadziesiąt szablonów wordpressa z themeforest, ale niestety nie pamiętam na jakiej to było stronie :(
meta_beta
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 16
Dołączył(a): 29 lipca 2013, o 10:35

Re: Jak zrobić strone?

Postprzez webownia » 16 października 2013, o 09:34

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na temat tworzenia stron, myślę, że ten artykuł może się Wam spodobać:

http://webownia.pl/blog/strona-www-od-tego-wszystko-sie-zaczyna.html

;)
webownia
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 października 2013, o 09:29

Re: Jak zrobić strone?

Postprzez placek77 » 6 listopada 2013, o 18:14

całkiem nieźle! ale wygląda troche na amatorską, powinieneś rozbudować ją trochę pod względem bardziej zaawansowanego użytkowania.
placek77
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 listopada 2013, o 17:49


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron