Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Statystyki Shoutcast

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Statystyki Shoutcast

Postprzez freemanrs » 22 lutego 2012, o 18:17

Witam. Jeżeli źle trafiłem z tematem to przepraszam, ale potrzebuje pomocy w związku ze zrobieniem prostych statystyk shoutcast na moja stronę radiowa. Bez żadnych słuchaczy i tytułu piosenki, która aktualnie leci. Chodzi mi tylko i wyłącznie o prezentera i audycje jaką aktualnie powyższy prowadzi. Po więcej informacji zapraszam na gg 31768315, bądź przez mail który znajdziesz pod adresem http://www.reggae-station.xaa.pl/index.html zakładka "kontakt".
freemanrs
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 18:16

Re: Statystyki Shoutcast

Postprzez makossa » 16 lipca 2012, o 10:40

A analytics nie będzie dobry?


_________________
Profesjonalny Outsourcing IT oraz tanie systemy cms.
makossa
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lipca 2012, o 14:10

Re: Statystyki Shoutcast

Postprzez zakk77 » 30 lipca 2012, o 14:56

Ostatnio czytałem o tagowaniu tego typu obiektów przez track events - w Google Analytics. Spróbuj :)

____________________________________________________________________________________________________________
Mój blog o zakupach grupowych i grupowych promocjach
zakk77
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 lipca 2012, o 05:35


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron