Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

dokonczenie

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

dokonczenie

Postprzez adamur281009 » 25 stycznia 2013, o 21:05

witam mam problem zrobilem strone wsumie wrzystko wykupilem domene a nadal niewiem jak wyslac moja strone w swiat czy mam wykupic pajaczka bo nadal testuje go jestem w kropce pozdrawiam
adamur281009
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 stycznia 2013, o 14:21

Re: dokonczenie

Postprzez platekr » 25 stycznia 2013, o 22:47

Oprócz domeny potrzebny jest również hosting, czyli miejsce na serwerze chyba, że był zakupiony razem z domeną. W przypadku hostingu otrzymuje się dostęp do tzw. serwera FTP. To poprzez ten serwer wgrywa się pliki, które stanowią stronę internetową. Do wgrywania plików na FTP potrzebny jest program klienta FTP. Pajączek zawiera taki moduł na zakładce "Moje serwery". Należy tylko wcześniej wprowadzić dane serwera w oknie konfiguracyjnym. Tutaj trochę informacji na temat publikowania przez FTP stron internetowych.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Re: dokonczenie

Postprzez adamur281009 » 26 stycznia 2013, o 12:28

dzieki bardzo sprubuje pokombinowac morze wyjdzie mi :roll: pozdrawiam
adamur281009
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 stycznia 2013, o 14:21


Powrót do Dla bardzo początkujących

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron