Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Tworzenie i przegladanie

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Tworzenie i przegladanie

Postprzez apabisek » 19 listopada 2003, o 21:46

Witam
Czy jest jakis sposób aby klikając na zakładke "Tworzenie" -> "Przeglądanie" uniknąć animacji tych zakładek.
Bardzo majestatycznie animuja mi sie te zakładki, a ponieważ dopiero ucze się html'a i cały czas podglądam jak wygląda to co napisałem trace b. dużo czasu na oglądanie jak beleczka z opisem "Przegladanie" wolno przesuwa sie w góre.... po to aby za chwile znowu wolno przesuwała sie w dół.
Jest jakaś opcja która to wyłącza i powoduje, ze po kliknięciu przeglądanie odrazu włącza mi sie podgląd tego co zrobiłem... ?
Dziękuje z góry
Adam
apabisek
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 listopada 2003, o 21:39

Postprzez lucas » 19 listopada 2003, o 22:22

RTFM
lucas
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 448
Dołączył(a): 30 września 2002, o 20:22

Postprzez lockoom » 19 listopada 2003, o 23:15

Wiesz zeby to bylo chociaz gdzies gleboko ukryte w opcjach...
Podpowiem - opcje sa pod F8.

A swoja droga tak Ci to przeszkadza, ze wolisz pisac na forum i czekac minimum pare godzin na odpowiedz niz poswiecic 10 min. na studiowanie opcji. Geez co za ludzie...
lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron