Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Tabela miedzy przyciskami flash-a

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Tabela miedzy przyciskami flash-a

Postprzez Caleodao » 17 lutego 2004, o 15:54

Mam takie pytanie jak wykonać tabelkę gdy u samej góry i na dole dokumentu znajdują się przyciski wyk. we flash-u, a między nimi chciałbym wstawić wypośrodkowaną ramkę tak aby była przewijana tylko ona a nie cała strona.

Ps. Z góry dziękuję za pomoc.
Caleodao
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 lutego 2004, o 15:50

Re: Tabela miedzy przyciskami flash-a

Postprzez lockoom » 17 lutego 2004, o 17:16

Nie wiem w czym problem: robisz trzy ramki: górna z przyciskami, środkowa z treścią i dolna z przyciskami.
Jeśli nie wiesz jak używać ramek zajrzyj na tą stronę: http://webmaster.helion.pl/kurshtml/ramki/ramki.htm
lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46

Postprzez Caleodao » 17 lutego 2004, o 18:55

zacząłem tworzyć stronę którą zacąłem robić we flash-u i mam tam np. logo które bym chciał zamienić na tabelkę która by się tylko w środku przesówała bo u samej góry mam przyciski we flash-u w środku w tej chwili mam logo również we flash-u i pod spodem również posiadam przyciski we flash-u tylko chodzi mi o to żeby nie było zadnych suwaków aby strona nie przewijała się tylko to co wyświetla tabelka. Po dajęlink do całkiem innej strony w której jest cośtakiego wykonane http://www.zefirek.hg.pl tam przy samym dole jest jak kliknie sięna link mile to pod linkiem sięotwiera cośw stylu ramki i o to mi chodzi jak to zrobić.
Caleodao
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 lutego 2004, o 15:50

Postprzez Caleodao » 18 lutego 2004, o 23:44

Caleodao
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 lutego 2004, o 15:50

Postprzez lockoom » 19 lutego 2004, o 00:50

lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron