Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Jak to zrobić żeby opera to otwierała?

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Jak to zrobić żeby opera to otwierała?

Postprzez kruchson » 12 marca 2004, o 13:45

Mam takie pytanie napisałem stronę i mam problem jest ona częściowo napisana e flash-u http://www.welcome-to-avalon.prv.pl W IE strona otwiera ciępoprawnie ale za to w Operze nie pokazuje się tylko środkowa animacja a przyciski które są nad nią i poz nią się nie pokazują. wię tu jest moja właściwe pytanie jak to zrobić aby moja strona otwierała się w całości w operze i nie tylko.

Ps. Z góry dziękuję za pomoc.
kruchson
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 lutego 2004, o 02:34

Re: Jak to zrobić żeby opera to otwierała?

Postprzez lockoom » 13 marca 2004, o 02:16

Do prawidłowego osadzenia animacji flash używa się dwóch znaczników naraz <object> i <embed>. Ten pierwszy rozumiany jest przez IE, aten drugi przez Operę i Mozillę.
Na Twojej stronie choć animacje flash są niby osadzone za pomocą obu tych znaczników to tylko dla środkowej jest to zrobione poprawnie. Genalnie zwróć uwagę na wartości atrybutów src, width, height.
lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron