Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Prośba o konkretną pomoc przy PHP

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Prośba o konkretną pomoc przy PHP

Postprzez bigMac » 2 czerwca 2004, o 21:33

Witojcie,

mam pytanko, czy ktoś chciałby pomóc przy budowie nowego działu dla (obecnie statycznej) strony internetowej szkoły języków.

Chodzi konkretnie o skonstruowanie aplikacyjki server-side, która umożliwiałaby przeprowadzenie zabawowych testów językowych określonych typów (test z wyboru, wpisywanie słówek itp) i wyświetlenie wyników w jakiejś tam przyjemnej formie. Było to częściowo zrobione w JavaScripcie, ale niestety były z tym typowe problemy i musi teraz być server-side.

Nie znam sie na PHP, nie mam za bardzo możliwości nauczenia się (za stary jestem, nie wchodzi mi już tak szybko :wink: ), a pani dyrektor dla której kiedyś tam zmontowałem stronkę bardzo mnie prosi o to. Mam też inne tego typu robótki w zanadrzu, jeśli ktoś dobrze się czuje w PHP/SQL--zapraszam!

możecie zadawać pytania na forum (nie wiem, czy w dobrym miejscu napisalem, jak co to niech Pościgowcy przerzucą posta gdzie indziej :wink: ) moecie też pisać na priva--zaraz sprawdzę, czy skonfigurowałem poprawnie adres e-mail...

pozdrawiam wszystkich...
bigMac
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25 kwietnia 2003, o 12:23

Re: Prośba o konkretną pomoc przy PHP

Postprzez lockoom » 2 czerwca 2004, o 22:28

Zajrzyj tutaj: http://www.hotscripts.com/PHP/Scripts_a ... index.html
Może znajdziesz coś odpowiedniego.
Jeśli zaś chodzi o napisanie takiej aplikacji to wal śmiało z pytaniami. Na naukę nigdy za późno. Pomożemy przy pisaniu.

Swoją drogą czemu JS nie mogło być? Możesz podać adres strony?
lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46

Re: Prośba o konkretną pomoc przy PHP

Postprzez bigMac » 2 czerwca 2004, o 23:04

bigMac
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25 kwietnia 2003, o 12:23

Re: Prośba o konkretną pomoc przy PHP

Postprzez lockoom » 2 czerwca 2004, o 23:45

lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46

Postprzez bigMac » 3 czerwca 2004, o 00:07

Przepraszam, nie pamiętałem, że nie ma możliwości pisania prywatnie :(

Zrobię może tak: podam tu maila kontaktowego do mnie:
[usunięty]
i obiecuję więcej już nie wyskakiwać na forum z takimi rzeczami, bo nie wiem, czy wypada tak do końca. Generalnie szukam pomocy do PHP i niech tak będzie. na pewnej łatwo kojarzącej się z PHP polskiej stronie są oferty o pracę i tam zastartuję następnym razem i nie będę tu śmiecił.

Proszę zatem o kontakty, im więcej, tym lepiej (zanim Grupa Pościgowa doścignie ten wątek :D ) może się jeszcze nauczę tego PHP przy Was--tylko naprawdę mi wiedza nie wchodzi...

pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 23 lipca 2014, o 00:08 przez bigMac, łącznie edytowano 1 raz
bigMac
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25 kwietnia 2003, o 12:23

Postprzez lockoom » 3 czerwca 2004, o 00:19

lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46


Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron